Vrátenie / výmena tovaru, zmena veľkosti

 


 

Vrátenie tovaru v predĺženej lehote do 30 dní.

Právo odstúpiť od zmluvy je možné do 30 dní od nákupu. V takom prípade nás kontaktujte, najlepšie doručením odstúpenia spotrebiteľa od zmluvy buď emailom alebo doručením odstúpenia spotrebiteľa od zmluvy spolu s tovarom. Odstúpenie od zmluvy musí byť doručené najneskôr posledný deň 30 dňovej lehoty. Lehota pre odstúpenie trvá 30 kalendárnych dní a začína plynúť nasledujúci kalendárny deň po prevzatí, napr. ak si prevezmete tovar v piatok, prvý deň sa počíta sobota.

Tovar musí byť nenosený a kompletne zabalený v darčekovom balení!

Kupujúci nemôže odstúpiť od kúpnej zmluvy, ak bol tovar upravený podľa priania kupujúceho, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného kupujúceho.

 

KAM TOVAR VRÁTIŤ

Spolu s vyplneným odstúpením spotrebiteľa od zmluvy a dokladom o kúpe môžete tovar vrátiť na adrese Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné, SR. 

Vrátený tovar prosím dobre zabaľte, aby sa predišlo k jeho poškodeniu behom prepravy. Pri vrátení doručte tovar v pôvodnom stave ako pri prevzatí. Tovar odoslaný na dobierku nepreberáme!

Zaväzujeme sa vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 14 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru na zákazníkom uvedený bankový účet.

Formulár pre odstúpenie od zmluvy stiahnete -TU-

 

Bezplatná výmena v predĺženej lehote do 30 dní

Tovar je možné vymeniť do 30 dní od nákupu. V takom prípade odošlite tovar spolu s vyplneným formulárom na výmenu tovaru / zmenu veľkosti na adresu Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné, SR. Po doručení zásielky Váš požiadavok spracujeme v čo najkratšej dobe. Náramok musí byť nenosený a kompletne zabalený v darčekovom balení.

Formulár na výmenu stiahnete -TU-

 

Bezplatná zmena veľkosti

Veľkosť Vám nevyhovuje? Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná a je možná v predĺženej lehote do 30 dní od nákupu. Tovar odošlite na adresu Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe.

Formulár na zmenu veľkosti stiahnete -TU-

 

Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

 

Prajeme Vám príjemný nákup


G l o s e r y

 

banner_ig_top_

 


 

Follow & Subscribe

fb instagram
twitter_1 yt pinterest google blog

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie