Vrátenie / výmena tovaru, zmena veľkosti

 


 

Vrátenie tovaru v predĺženej lehote do 30 dní.

Právo odstúpiť od zmluvy je možné do 30 dní od nákupu. V takom prípade nás kontaktujte, najlepšie doručením odstúpenia spotrebiteľa od zmluvy buď emailom alebo doručením odstúpenia spotrebiteľa od zmluvy spolu s tovarom. Odstúpenie od zmluvy musí byť doručené najneskôr posledný deň 30 dňovej lehoty. Lehota pre odstúpenie trvá 30 kalendárnych dní a začína plynúť nasledujúci kalendárny deň po prevzatí, napr. ak si prevezmete tovar v piatok, prvý deň sa počíta sobota.

Tovar musí byť nenosený a kompletne zabalený v darčekovom balení!

Kupujúci nemôže odstúpiť od kúpnej zmluvy, ak bol tovar upravený podľa priania kupujúceho, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného kupujúceho.

 

KAM TOVAR VRÁTIŤ

Spolu s vyplneným odstúpením spotrebiteľa od zmluvy a dokladom o kúpe môžete tovar vrátiť na adrese Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné, SR. 

Vrátený tovar prosím dobre zabaľte, aby sa predišlo k jeho poškodeniu behom prepravy. Pri vrátení doručte tovar v pôvodnom stave ako pri prevzatí. Tovar odoslaný na dobierku nepreberáme!

Zaväzujeme sa vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 14 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru na zákazníkom uvedený bankový účet.

Formulár pre odstúpenie od zmluvy stiahnete -TU-

 

Bezplatná výmena v predĺženej lehote do 30 dní

Tovar je možné vymeniť do 30 dní od nákupu. V takom prípade odošlite tovar spolu s vyplneným formulárom na výmenu tovaru / zmenu veľkosti na adresu Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné, SR. Po doručení zásielky Váš požiadavok spracujeme v čo najkratšej dobe. Náramok musí byť nenosený a kompletne zabalený v darčekovom balení.

Formulár na výmenu stiahnete -TU-

 

Bezplatná zmena veľkosti

Veľkosť Vám nevyhovuje? Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná a je možná v predĺženej lehote do 30 dní od nákupu. Tovar odošlite na adresu Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe.

Formulár na zmenu veľkosti stiahnete -TU-

 

Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

 

Prajeme Vám príjemný nákup


G l o s e r y

 

banner_ig_top_

 


 

Follow & Subscribe

fb instagram
twitter_1 yt pinterest google blog