💥-20%💥

ZĽAVA

s kódom

"LETO"

 

Vrátenie / výmena tovaru, zmena veľkosti

  


  

Vrátenie tovaru v predĺženej lehote do 30 dní.

Zvýhodnili sme pre všetky nákupy právo odstúpiť od zmluvy do 30 dní od nákupu. V takom prípade nás kontaktujte, najlepšie doručením odstúpenia spotrebiteľa od zmluvy buď emailom alebo doručením odstúpenia spotrebiteľa od zmluvy spolu s tovarom. Odstúpenie od zmluvy musí byť doručené najneskôr posledný deň tejto lehoty. Lehota pre odstúpenie trvá 30 dní a začína plynúť nasledujúci kalendárny deň po prevzatí, napr. ak si prevezmete tovar v piatok, prvý deň sa počíta sobota.

Tovar musí byť nenosený a kompletne zabalený v darčekovom balení!

Kupujúci nemôže odstúpiť od kúpnej zmluvy, ak bol tovar upravený podľa priania kupujúceho, tovaru vyrobeného na mieru, využil službu gravírovania, alebo tovaru určeného osobitne pre jedného kupujúceho.

Formulár pre odstúpenie od zmluvy stiahnete -TU-

 

KAM TOVAR VRÁTIŤ

Spolu s vyplneným odstúpením spotrebiteľa od zmluvy a dokladom o kúpe môžete tovar vrátiť na našej adrese, ktorých zoznam nájdete nižšie. 

Vrátený tovar prosím dobre zabaľte, aby sa predišlo k jeho poškodeniu behom prepravy. Pri vrátení doručte tovar v pôvodnom stave ako pri prevzatí. Tovar odoslaný na dobierku nepreberáme!

Zaväzujeme sa vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 14 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru na zákazníkom uvedený bankový účet.

 

Adresy pre vrátenie, výmenu a zmenu veľkosti:

 • zásielka Slovenskej pošty, Českej pošty
  • Glosery, s.r.o., P.O.BOX, Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné, SR
  • zásielka Packety, Zásilkovny
   • príjemca Glosery, s.r.o. - doručenie na pobočku / výdajné miesto Vinoteka Archum, Mierová 71, 06601, Humenné, SR - (ID 24092)
 • zásielka kuriérskej spoločnosti - napr. DPD, SPS, DHL, GLS a podobne.
  • Glosery, s.r.o., Štefánikova 18 (Chemkostav hl.vchod), 066 01, Humenné, SR

Tel.: +421 908 252 238, e-mail: info@glosery.com

 

Bezplatná výmena v predĺženej lehote do 30 dní.

Tovar je možné vymeniť do 30 dní od nákupu. V takom prípade odošlite tovar spolu s vyplneným formulárom na výmenu tovaru / zmenu veľkosti na našu adresu. Po doručení zásielky Váš požiadavok spracujeme v čo najkratšej dobe. Náramok musí byť nenosený a kompletne zabalený v darčekovom balení.

Formulár na výmenu stiahnete -TU-

 

Bezplatná zmena veľkosti

Veľkosť Vám nevyhovuje? Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná a je možná v predĺženej lehote do 30 dní od nákupu. Tovar odošlite na niektorú z hore uvedených adries  spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe.

Formulár na zmenu veľkosti stiahnete -TU-

 

Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

 

Prajeme Vám príjemný nákup


G l o s e r y

 

banner_ig_top_

 


 

Follow & Subscribe

fb instagram
twitter_1 yt pinterest google blog
Späť do obchodu