Vrátenie / výmena tovaru, zmena veľkosti

 


 

Vrátenie tovaru v predĺženej lehote až po Vianociach do 15.1.2023.

Zvýhodnili sme pre všetky nákupy od 1.10.2022 právo odstúpiť od zmluvy a to až po Vianociach do 15.1.2023. V takom prípade nás kontaktujte, najlepšie doručením odstúpenia spotrebiteľa od zmluvy buď emailom alebo doručením odstúpenia spotrebiteľa od zmluvy spolu s tovarom. Odstúpenie od zmluvy musí byť doručené najneskôr posledný deň tejto lehoty. Lehota pre odstúpenie trvádo 15.1.2023 a začína plynúť nasledujúci kalendárny deň po prevzatí, napr. ak si prevezmete tovar v piatok, prvý deň sa počíta sobota.

Tovar musí byť nenosený a kompletne zabalený v darčekovom balení!

Kupujúci nemôže odstúpiť od kúpnej zmluvy, ak bol tovar upravený podľa priania kupujúceho, tovaru vyrobeného na mieru, využil službu gravírovania, alebo tovaru určeného osobitne pre jedného kupujúceho.

 

KAM TOVAR VRÁTIŤ

Spolu s vyplneným odstúpením spotrebiteľa od zmluvy a dokladom o kúpe môžete tovar vrátiť na adrese Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné, SR. 

Vrátený tovar prosím dobre zabaľte, aby sa predišlo k jeho poškodeniu behom prepravy. Pri vrátení doručte tovar v pôvodnom stave ako pri prevzatí. Tovar odoslaný na dobierku nepreberáme!

Zaväzujeme sa vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 14 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru na zákazníkom uvedený bankový účet.

Formulár pre odstúpenie od zmluvy stiahnete -TU-

 

Bezplatná výmena v predĺženej lehote až po Vianociach do 15.1.2023.

Tovar je možné vymeniťaž po Vianociach do 15.1.2023. V takom prípade odošlite tovar spolu s vyplneným formulárom na výmenu tovaru / zmenu veľkosti na adresu Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné, SR. Po doručení zásielky Váš požiadavok spracujeme v čo najkratšej dobe. Náramok musí byť nenosený a kompletne zabalený v darčekovom balení.

Formulár na výmenu stiahnete -TU-

 

Bezplatná zmena veľkosti

Veľkosť Vám nevyhovuje? Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná a je možná v predĺženej lehoteaž po Vianociach do 15.1.2023. Tovar odošlite na adresu Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe.

Formulár na zmenu veľkosti stiahnete -TU-

 

Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

 

Prajeme Vám príjemný nákup


G l o s e r y

 

banner_ig_top_

 


 

Follow & Subscribe

fb instagram
twitter_1 yt pinterest google blog
Späť do obchodu