💥-20%💥

ZĽAVA

s kódom

"LETO"

 

Časté otázky / FAQ

 

V krátkosti predstavujeme zoznam častých otázok, ktoré určite napomôžu pri nákupe Glosery doplnkov. Na všetky otázky sme sa snažili odpovedať krátko a výstižne, a preto veríme, že medzi odpovediami nájdete aj tu svoju. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať na email info@glosery.com.

 

Akú veľkosť doplnku si zvoliť?

Keďže veľkosť je dôležitá, tak sme pre Vás pripravili jednoduchý návod ako si správne zmerať veľkosť náramku, prsteňa.

  

Každý náramok, prsteň a náhrdelník je uložený v darčekovej krabičke?

Áno, všetky naše doplnky sú bezpečne uložené v Glosery krabičke.

 

Naozaj ide o originálne výrobky Glosery? 

Áno, všetky naše náramky, prstene a náhrdelníky majú originálny dizajn navrhnutý pod značkou Glosery a ponúkaný len pod touto značkou. Naše doplnky sú "handmade" ručne vyrábané, niekoľkokrát kontrolované, dôkladne vyčistené a bezpečne uložené v Glosery krabičke. Zákazník v podstate dostane originálny módny doplnok, ktorý nikde inde nezoženie a ktorý veľkostne prispôsobíme jeho požiadavkám. Viac o dizajne nájdete v  tomto článku.

 

Môžem si zmeniť design doplnku?

Áno, zmena designu je možná. Taktiež niektoré úpravy môžu mať za následok zmenu ceny výrobku. Viac informácii získate emailom na info@glosery.com.

 

Tovar Vám nevyhovuje a chcete ho vrátiť?

Odstúpiť od zmluvy môžete v predĺženej lehote do 30 kalendárnych dní a to bez udania dôvodu. Doplnok nesmie niesť známky používania a musí byť komplet zabalený v darčekovom balení. Viac info -TU-.

 

Nevyhovuje Vám veľkosť?

Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná. Doplnok odošlite na našu adresu spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe. Viac info -TU-.

 

Chcete objednávku stornovať?

Objednávku je prakticky možné stornovať do odoslania zásielky na Vašu adresu a to zaslaním e-mailu na info@glosery.com. Objednávku nie je možné stornovať v prípade, že zásielka je už na ceste k Vám. O odoslaní zásielky ste informovaný prostredníctvom e-mailu.

 

Čo v prípade, ak tovar nie je skladom?

V prípade, že tovar nie je skladom a Vy o to máte záujem, tak nás prosím kontaktujte emailom na info@glosery.com a my sa ho posnažíme čo najskôr doplniť.

 

Máte dopravu zdarma?

Áno, doprava zdarma platí pre všetky objednávky na Slovensko a Česko pri objednání nad 60 Eur / 2000 Kč. Mimo územia SR / ČR je poštovné 6,- Eur / 200,- CZK. Viac o doprave -TU-.

 

Odosielate aj mimo územia SR a ČR?

Áno, odošleme do celého sveta. Možná platba prostredníctvom prevodu na účet / platba online kartou. Poštovné a balné 6,- Eur pre celý svet. Viac info -TU-.

 

Aká je dodacia doba?

V rámci Slovenska je dodanie do 1-2 pracovných dní. Do Českej republiky je dodanie do 3 pracovných dní. Mimo územia SR a ČR je dodanie od 4-10 pracovných dní. Všetky zásielky sú odosielané doporučene na Vašu adresu spolu so sledovacím číslom, ktoré Vám zašleme na e-mail. Viac o doprave -TU-.

 

Aký je význam použitých kameňov?

Význam jednotlivých použitých kameňov nájdete v obrázkovom prevedení -TU-.

 

Píšete, že Vaše produkty sú "handmade" ručne vyrábané. Je to pravda?

Áno, všetky naše produkty sú ručne vyrábané / vyskladané na Slovensku. Sú z kvalitných a prírodných materiálov, dôsledne skontrolované, vyčistené a bezpečne uložené v Glosery krabičke. Viac informácií o našich produktoch nájdete v článku dizajn a balenie.

 

Ako sa o Glosery doplnky starať?

Vytvorili sme pre Vás jednoduchý návod ako sa o Glosery doplnky starať.

 

Čo v prípade, ak chcem Váš výrobok reklamovať.

V prípade reklamácie postupujte podľa reklamačného poriadku. Na výrobok máte záruku 2 roky.

 

Čo v prípade, ak sa mi doplnok poškodil (roztrhnutá šnúrka, poškriabaný a podobne)?

V prípade mechanického poškodenia na všetky Glosery doplnky poskytujeme servis na opravu, výmenu poškodených častí doplnku a to za minimálny poplatok. V takom prípade nás kontaktujte emailom na info@glosery.com a dohodneme podrobnosti opravy / výmeny.

 

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, tak nás prosím neváhajte kontaktovať e-mailom na info@glosery.com.

 

banner_ig_top_

 


 heureka

Follow & Subscribe

fb instagram
twitter_1 yt pinterest google blog
Späť do obchodu