Časté otázky / FAQ

 

V krátkosti predstavujeme zoznam častých otázok, ktoré určite napomôžu pri nákupe Glosery doplnkov. Na všetky otázky sme sa snažili odpovedať krátko a výstižne, a preto veríme, že medzi odpovediami nájdete aj tu svoju. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať na email info@glosery.com.

 

Akú veľkosť doplnku si zvoliť?

Keďže veľkosť je dôležitá, tak sme pre Vás pripravili jednoduchý návod ako si správne zmerať veľkosť náramku.

  

Každý náramok a náhrdelník je uložený v darčekovej krabičke?

Áno, všetky náramky a náhrdelníky sú bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a  spolu uložené v  Glosery krabičke.

 

Naozaj ide o originálne výrobky Glosery? 

Áno, všetky naše náramky a náhrdelníky majú originálny dizajn navrhnutý pod značkou Glosery a ponúkaný len pod touto značkou. Náramky a náhrdelníky sú "handmade" ručne vyrábané, niekoľkokrát kontrolované, dôkladne vyčistené a bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a krabičke. Zákazník v podstate dostane originálny módny doplnok, ktorý nikde inde nezoženie a ktorý veľkostne prispôsobíme jeho požiadavkám. Viac o dizajne nájdete v  tomto článku.

 

Môžem si zmeniť design doplnku?

Áno, zmena designu je možná. Taktiež niektoré úpravy môžu mať za následok zmenu ceny výrobku. Viac informácii získate emailom na info@glosery.com.

 

Tovar Vám nevyhovuje a chcete ho vrátiť?

Odstúpiť od zmluvy môžete v predĺženej lehote do 30 kalendárnych dní a to bez udania dôvodu. Doplnok nesmie niesť známky používania a musí byť komplet zabalený v darčekovom balení. Viac info -TU-.

 

Nevyhovuje Vám veľkosť náramku?

Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná. Náramok odošlite na adresu Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe.

 

Chcete objednávku stornovať?

Objednávku je prakticky možné stornovať do odoslania zásielky na Vašu adresu a to zaslaním e-mailu na info@glosery.com. Objednávku nie je možné stornovať v prípade, že zásielka je už na ceste k Vám. O odoslaní zásielky ste informovaný prostredníctvom e-mailu.

 

Čo v prípade, ak tovar nie je skladom?

V prípade, že tovar nie je skladom a Vy o to máte záujem, tak nás prosím kontaktujte emailom na info@glosery.com a my sa ho posnažíme čo najskôr doplniť.

 

Máte dopravu zdarma?

Áno, doprava zdarma platí pre všetky objednávky na Slovensko a Česko pri objednání nad 40 Eur / 1500 Kč. Mimo územia SR / ČR je poštovné 4,- Eur / 120,- CZK. Viac o doprave -TU-.

 

Odosielate aj mimo územia SR a ČR?

Áno, odošleme do celého sveta. Možná platba prostredníctvom PayPal. Poštovné a balné 4,- Eur pre celý svet. Viac info -TU-.

 

Aká je dodacia doba?

V rámci Slovenska je dodanie do 1-2 pracovných dní/doporučená zásielka alebo kuriérom Slovenskej pošty do 24 hodín. Do Českej republiky je dodanie do 3 pracovných dní. Mimo územia SR a ČR je dodanie od 4-10 pracovných dní. Všetky zásielky sú odosielané doporučene na Vašu adresu spolu so sledovacím číslom, ktoré Vám zašleme na email. Viac o doprave -TU-.

 

Aký je význam použitých kameňov?

Význam jednotlivých použitých kameňov nájdete v obrázkovom prevedení -TU-.

 

Píšete, že Vaše produkty sú "handmade" ručne vyrábané. Je to pravda?

Áno, všetky naše produkty sú ručne vyrábané / vyskladané na Slovensku. Sú z kvalitných a prírodných materiálov, dôsledne skontrolované, vyčistené a bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a krabičky. Viac informácií o našich produktoch nájdete v článku dizajn a balenie.

 

Ako sa o Glosery doplnky starať?

Vytvorili sme pre Vás jednoduchý návod ako sa o Glosery doplnky starať.

 

Čo v prípade, ak chcem Váš výrobok reklamovať.

V prípade reklamácie postupujte podľa reklamačného poriadku. Na výrobok máte záruku 2 roky.

 

Čo v prípade, ak sa mi doplnok poškodil (pádom, poškriabaním a podobne)?

V prípade mechanického poškodenia na všetky Glosery doplnky poskytujeme servis na opravu, výmenu poškodených častí doplnku a to za minimálny poplatok. V takom prípade nás kontaktujte emailom na info@glosery.com a dohodneme podrobnosti opravy / výmeny.

 

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, tak nás prosím neváhajte kontaktovať e-mailom na info@glosery.com.

 

banner_ig_top_

 


 heureka

Follow & Subscribe

fb instagram
twitter_1 yt pinterest google blog

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie