Starostlivosť o Glosery doplnky

 

Na Glosery náramky, prstene a náhrdelníky dbajte rovnako ako na všetky šperky, pretože dobrou starostlivosťou predĺžite ich životnosť a reprezentatívny vzhľad. Glosery doplnky vydržia dlho, ale určite nezabudnite, že sú vystavené mnohým vonkajším vplyvom a preto je potrebné sa o ne vhodným spôsobom starať.

Šnúrkový náramok je najlepšie nosiť nonstop. Pri rozťahovaní a sťahovaní náramku je dôležité mať uchopené uzlíky a následne s nimi posúvať. Týmto predídete k rozviazaniu uzlíka.

Trhá sa šnúrka pri prívesku?

Máme pre vás tip, aby ste predišli k roztrhnutiu šnúrky pri prívesku. Vyskúšajte šnúrkový náramok nosiť trošku volnejšie, alebo miesto, kde sa šnúrka pri prívesku láme si napr. každý mesiac trošku pretočiť na iné miesto, aby sa nedrala vkuse len na jednom mieste - to znamená jedným uzlíkom náramok povoliť a druhým utiahnuť.

Uvoľňuje sa šnúrkový náramok?

Uzlíky môžu povoliť, a preto môže dôjsť k uvoľňovaniu náramku. Tento problém odstránite utiahnutím uzlíkov. Náramok si nasaďte na zápästie a po stiahnutí náramku utiahnite uzlíky, aby sa vám náramok svojvoľne nerozťahoval. Jednoducho uchopiť uzlík a utiahnuť ho.

Pretáča sa šnúrka na náramku?

Môže sa stať, že pri uvoľňovaní a sťahovaní náramku sa šnúrka na náramku pretočí. Šnúrku viete vrátiť do pôvodného stavu jednoduchým pretočením uzlíka na šnúrke. Uchopiť uzlík spolu so šnúrkou a pretočiť ho do pôvodnej polohy na šnúrke. Najlepšie, ak vám s tým niekto pomôže.

 2 

Vypracovali sme pre vás niekoľko bodov ako sa vhodne starať o Glosery doplnky:

  • ošetrujte ich najlepšie otieraním mäkkou handričkou alebo navlhčenou (iba čistou vodou) bavlnenou handričkou
  • chráňte ich pred tvrdými predmetmi, nezabudnite, že je to krehká vec a pri neopatrnom zachádzaní sa môže poškrábať alebo inak poškodiť
  • zabráňte styku s chémiou - chlórom, parfémom, krémom a so všetkými chemickými prostriedkami, kde môže dôjsť pôsobením k narušeniu povrchu
  • u osôb s agresívnym potom, kde môže výrobok reagovať oxidáciou povrchu može nastať pri kontakte zmena vzhľadu alebo i narušenie povrchu jednotlivých prvkov
  • uschovávajte ich na čistom a suchom mieste mimo dosahu slnka a veľkých teplotných zmien, najlepšie v Glosery vrecúšku a krabičke, aby aj nedošlo k poškriabaniu lesklých povrchov

 

Ak sa budete o Glosery doplnky vhodne starať, tak verte, že svoj reprezentatívny vzhľad si určite zachovajú a budú stále ako nové.

  

banner_ig_top_

 


heureka 

Follow & Subscribe

fb instagram
twitter_1 yt pinterest google blog
Späť do obchodu