Akú veľkosť zvoliť?

 

Náramky od Glosery sú všetky upravené na mieru podľa požiadaviek zákazníka!

Náhrdelníky od Glosery sú dostupné v troch veľkostiach.

 

naramok_1 

Možno si kladiete otázku, akú veľkosť Glosery náramku si vlastne zvoliť, aby nosenie bolo pohodlné a samozrejme dobre to vyzeralo. Je to jednoduché.

Dôležité je si správne zmerať obvod zápästia, viď obrázok nižšie a o ostatné sa postaráme my. Všetky korálkové náramky prispôsobíme zápästiu štandardne "tak akurát" za pomoci kvalitného a pevného elastického 1mm lanka. Napríklad, ak si želáte veľkosť S - 16cm (obvod zápästia), tak vždy je nami konečná dĺžka náramku väčšia (cca o 1-2cm), aby náramok bol jemne navoľno a nosenie bolo pre vás pohodlné.

Šnúrkové náramky taktiež prispôsobujeme podľa obvodu zápästia. Aj keď tieto náramky môžme roztiahnuť / stiahnuť, tak vždy je lepšie, ak prispôsobujeme podľa veľkosti zápästia nakoľko roztiahnutie / stiahnutie je limitované.

V prípade, že máte nejaký špeciálny požiadavok, napr. chcete mať náramok extra voľný, utiahnutý, požadujete vlastnú dĺžku náramku, vieme vám určite vyhovieť. V takom prípade nás upozornite požiadavkom v poznámke, ktorú nájdete pri zadávaní osobných údajov - kolonka "Zadať poznámku pre predajcov", viď obrázok nižšie.

 

Bezplatná zmena veľkosti náramku do 30dní.

Aj napriek tomu Vám veľkosť nevyhovuje? Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná. Náramok odošlite na adresu Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe.

 

Tabuľka veľkostí náramkov a názorný obrázok ako si správne zmerať obvod zápästia.

    Obvod zápästia  
  XS 15 cm hand
  S 16 cm
  M 17 cm
  L 18 cm
  XL 19 cm
  XXL 20 cm
  iné ..  špecifická veľkosť

 

 

Tabuľka veľkostí náhrdelníkov a názorný obrázok jednotlivých veľkostí.

    Dĺžka náhrdelníka  
    55 cm  size
    65 cm
    75 cm

 

 

Všetky požiadavky ohľadom veľkostí ešte pred potvrdením objednávky napíšte do poznámky, ktorú nájdete v súhrne objednávky ako zadávate osobné údaje.

 

     zadat_poznamku

 

Navrhnite si svoj vlastný design 

Ponúkame možnosť návrhu vlastného náramku a náhrdelníka. V prípade záujmu nám napíšte, o ktorú kombináciu kameňov, prvkov máte záujem na e-mail info@glosery.com a my Vám obratom poskytneme viac informácií.

 

banner_ig_top_

 


heureka 

Follow & Subscribe

fb instagram
twitter_1 yt pinterest google blog