Akú veľkosť zvoliť?

 

Náramky od Glosery sú všetky upravené na mieru podľa požiadaviek zákazníka!

Náhrdelníky od Glosery sú dostupné v troch veľkostiach.

 

naramok_1 

Možno si kladiete otázku, akú veľkosť Glosery náramku si vlastne zvoliť, aby nosenie bolo pohodlné a samozrejme dobre to vyzeralo. Je to jednoduché.

Dôležité je si správne zmerať obvod zápästia, viď obrázok nižšie a o ostatné sa postaráme my. Všetky korálkové náramky prispôsobíme zápästiu štandardne "tak akurát" za pomoci kvalitného a pevného elastického 1mm lanka. Napríklad, ak si želáte veľkosť S - 16cm (obvod zápästia), tak vždy je nami konečná dĺžka náramku väčšia (cca o 1-2cm), aby náramok bol jemne navoľno a nosenie bolo pre vás pohodlné. Celková dĺžka sa odvíja aj od priemeru korálok.

Šnúrkové náramky taktiež prispôsobujeme podľa obvodu zápästia. Aj keď tieto náramky môžme roztiahnuť / stiahnuť, tak vždy je lepšie, ak prispôsobujeme podľa veľkosti zápästia nakoľko roztiahnutie / stiahnutie je limitované. Šnúrkový náramok je najlepšie nosiť nonstop. Pri rozťahovaní a sťahovaní je dôležité mať uchopené uzlíky a následne s nimi posúvať.

Prstene prispôsobujeme podľa obvodu prsta, na ktorom budete prsteň nosiť. Konečná dĺžka prsteňa je vždy väčšia (cca o 3mm), aby bol prsteň jemne navoľno a nosenie bolo pre vás pohodlné.

V prípade, že máte nejaký špeciálny požiadavok, napr. chcete mať náramok extra voľný, utiahnutý, požadujete vlastnú dĺžku náramku, vieme vám určite vyhovieť. V takom prípade nás upozornite požiadavkom v poznámke, ktorú nájdete pri zadávaní osobných údajov - kolonka "Zadať poznámku pre predajcov", viď obrázok nižšie.

 

Bezplatná zmena veľkosti do 30dní.

Aj napriek tomu Vám veľkosť nevyhovuje? Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná. Náramok odošlite na adresu Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe.

 

Tabuľka veľkostí korálkových náramkov a názorný obrázok ako si správne zmerať obvod zápästia.

    Obvod zápästia  
  XS 15 cm hand
  S 16 cm
  M 17 cm
  L 18 cm
  XL 19 cm
  XXL 20 cm
  iné ..  špecifická veľkosť

 

Tabuľka veľkostí šnúrkových náramkov.

    Obvod zápästia  
  XS 14-15 cm hand
  S 16-17 cm
  M 18-19 cm
  L 20-21 cm
  XL 22-23 cm
  *iné ..  špecifická veľkosť

* Požiadavky ohľadom veľkosti píšte do poznámky v súhrne objednávky (ako zadávate os. údaje). Vždy uvádzajte obvod zápästia.

 

Tabuľka veľkostí náhrdelníkov a názorný obrázok jednotlivých veľkostí.

    Dĺžka náhrdelníka  
    55 cm  size
    65 cm
    75 cm

 

Tabuľka veľkostí prsteňa:

  Veľkosť (obvod prsta)
48 mm
 
50 mm
 
52 mm
 
54 mm
 
56 mm
 
58 mm
 
60 mm

 

 

Všetky doplňujúce požiadavky ohľadom veľkostí píšte do poznámky, ktorú nájdete v súhrne objednávky (ako zadávate osobné údaje).

 

     zadat_poznamku

 

Navrhnite si svoj vlastný design 

Ponúkame možnosť návrhu vlastného náramku a náhrdelníka. V prípade záujmu nám napíšte, o ktorú kombináciu kameňov, prvkov máte záujem na e-mail info@glosery.com a my Vám obratom poskytneme viac informácií.

 

banner_ig_top_

 


heureka 

Follow & Subscribe

fb instagram
twitter_1 yt pinterest google blog

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie