Deň otcov

♥ 16.6.

 

-10% zľava

s kódom

*TATO*

Akú veľkosť zvoliť?

 

Náramky od Glosery sú všetky upravené na mieru podľa požiadaviek zákazníka!

Náhrdelníky od Glosery sú dostupné v troch veľkostiach.

 

naramok_1 

Možno si kladiete otázku, akú veľkosť Glosery náramku si vlastne zvoliť, aby nosenie bolo pohodlné a samozrejme dobre to vyzeralo. Je to jednoduché.

Dôležité je si správne zmerať obvod zápästia, viď obrázok nižšie a o ostatné sa postaráme my. Všetky korálkové náramky prispôsobíme zápästiu štandardne "tak akurát" za pomoci kvalitného a pevného elastického 1mm lanka. Napríklad, ak si želáte veľkosť S - 16cm (obvod zápästia), tak vždy je nami konečná dĺžka náramku väčšia (cca o 1-2cm), aby náramok bol jemne navoľno a nosenie bolo pre vás pohodlné. Celková dĺžka sa odvíja aj od priemeru korálok.

Šnúrkové náramky taktiež prispôsobujeme podľa obvodu zápästia. Aj keď tieto náramky môžme roztiahnuť / stiahnuť, tak vždy je lepšie, ak prispôsobujeme podľa veľkosti zápästia nakoľko roztiahnutie / stiahnutie je limitované. Šnúrkový náramok je najlepšie nosiť nonstop. Pri rozťahovaní a sťahovaní je dôležité mať uchopené uzlíky a následne s nimi posúvaťTýmto predídete k rozviazaniu uzlíka.

 

Prstene prispôsobujeme podľa obvodu prsta, na ktorom budete prsteň nosiť. Konečná dĺžka prsteňa je vždy väčšia (cca o 3mm), aby bol prsteň jemne navoľno a nosenie bolo pre vás pohodlné.

V prípade, že máte nejaký špeciálny požiadavok, napr. chcete mať náramok extra voľný, utiahnutý, požadujete vlastnú dĺžku náramku, vieme vám určite vyhovieť. V takom prípade nás upozornite požiadavkom v poznámke, ktorú nájdete pri zadávaní osobných údajov - kolonka "Zadať poznámku pre predajcov", viď obrázok nižšie.

  

Vianoce s Glosery bez obáv :)

santa 

 

Objednávajte darčeky v predstihu.

S nami nemusíte riešiť, čo s nevhodným darčekom!

 

Náramky značky Glosery môžu byť skvelým darčekom pod stromček, a preto sme pre Vás pripravili jedinečnú možnosť, kedy nemusíte riešiť, čo v prípade, ak náramok nevyhovuje, nesadne veľkosť a pod..

 


Predĺžená doba na vrátenie, výmenu a zmenu veľkosti Glosery doplnku po Vianociach do 15.1.2024.


 

  

Bezplatná zmena veľkosti až po Vianociach do 15.1.2024.

Aj napriek tomu Vám veľkosť nevyhovuje? Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná. Náramok odošlite na adresu Glosery, s.r.o., Hrnčiarska 1703/10, 066 01, Humenné spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe.

 

Tabuľka veľkostí korálkových náramkov a názorný obrázok ako si správne zmerať obvod zápästia.

    Obvod zápästia  
  XS 15 cm hand
  S 16 cm
  M 17 cm
  L 18 cm
  XL 19 cm
  XXL 20 cm
  iné ..  špecifická veľkosť

 

Tabuľka veľkostí šnúrkových náramkov.

    Obvod zápästia  
  XS 14-15 cm hand
  S 16-17 cm
  M 18-19 cm
  L 20-21 cm
  XL 22-23 cm
  *iné ..  špecifická veľkosť

* Požiadavky ohľadom veľkosti píšte do poznámky v súhrne objednávky (ako zadávate os. údaje). Vždy uvádzajte obvod zápästia.

 

Tabuľka veľkostí náhrdelníkov a názorný obrázok jednotlivých veľkostí.

    Dĺžka náhrdelníka  
    55 cm  size
    65 cm
    75 cm

 

Tabuľka veľkostí prsteňa:

  Veľkosť (obvod prsta)
48 mm
 
50 mm
 
52 mm
 
54 mm
 
56 mm
 
58 mm
 
60 mm

 

 

Všetky doplňujúce požiadavky ohľadom veľkostí píšte do poznámky, ktorú nájdete v súhrne objednávky (ako zadávate osobné údaje).

 

     zadat_poznamku

 

Navrhnite si svoj vlastný design 

Ponúkame možnosť návrhu vlastného náramku a náhrdelníka. V prípade záujmu nám napíšte, o ktorú kombináciu kameňov, prvkov máte záujem na e-mail info@glosery.com a my Vám obratom poskytneme viac informácií.

 

banner_ig_top_

 


heureka 

Follow & Subscribe

fb instagram
twitter_1 yt pinterest google blog
Späť do obchodu