💥-20%💥

ZĽAVA

s kódom

"LETO"

 

Časté otázky / FAQ

V krátkosti Vám predstavujeme zoznam častých otázok, ktoré určite napomôžu pri nákupe Glosery doplnkov. Na všetky otázky sme sa snažili odpovedať krátko a výstižne, a preto veríme, že medzi odpovediami nájdete aj tu svoju. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať na email info@glosery.com.

 

Akú veľkosť doplnku si zvoliť?

Keďže veľkosť je dôležitá, tak sme pre Vás pripravili jednoduchý návod ako si správne zmerať veľkosť náramku.

  

Každý náramok je uložený v darčekovej krabičke?

Áno, všetky náramky sú bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a  spolu uložené v  Glosery krabičke.

 

Naozaj ide o originálne výrobky Glosery? 

Áno, všetky naše náramky majú originálny dizajn navrhnutý pod značkou Glosery a ponúkaný len pod touto značkou. Náramky sú "handmade" ručne vyrábané, niekoľkokrát kontrolované a bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a krabičke. Zákazník v podstate dostane originálny módny doplnok, ktorý nikde inde nezoženie a ktorý veľkostne prispôsobíme jeho požiadavkám. Viac o dizajne nájdete v  tomto článku.

 

Môžem si zmeniť design doplnku?

Áno, zmena designu je možná. Taktiež niektoré úpravy môžu mať za následok zmenu ceny výrobku. Viac informácii získate emailom na info@glosery.com.

 

Tovar Vám nevyhovuje a chcete ho vrátiť?

Odstúpiť od zmluvy môžete do 14 kalendárnych dní a to bez udania dôvodu. Viac info -TU-.

 

Nevyhovuje Vám veľkosť náramku?

Nevadí, pretože prvá zmena veľkosti je u nás bezplatná. Náramok odošlite na adresu Ing. Jozef Rudišin - Glosery, Mierová 1937/75, 066 01, Humenné spolu s formulárom na zmenu veľkosti a my Vám ho odošleme upravený v čo najkratšej dobe.

 

Čo v prípade, ak tovar nie je skladom?

V prípade, že tovar nie je skladom a Vy o to máte záujem, tak nás prosím kontaktujte emailom na info@glosery.com a my sa ho posnažíme čo najskôr doplniť.

 

Máte dopravu zdarma?

Áno, doprava zdarma platí pre všetky objednávky na Slovensko a Česko pri objednání nad 50 Eur / 1500 Kč - platí pre doporučenú zásielku. Mimo územia SR / ČR je poštovné 4,- Eur / 120,- CZK. Viac o doprave -TU-.

 

Odosielate aj mimo územia SR a ČR?

Áno, odošleme do celého sveta. Možná platba prostredníctvom PayPal. Poštovné a balné 4,- Eur pre celý svet. Viac info -TU-.

 

Aká je dodacia doba?

V rámci Slovenska je dodanie do 2 pracovných dní/doporučená zásielka alebo kuriérom Slovenskej pošty do 24 hodín. Do Českej republiky je dodanie do 3 pracovných dní. Mimo územia SR a ČR je dodanie od 4-10 pracovných dní. Všetky zásielky sú odosielané doporučene na Vašu adresu spolu so sledovacím číslom, ktoré Vám zašleme na email. Viac o doprave -TU-.

 

Aký je význam použitých kameňov?

Význam jednotlivých použitých kameňov nájdete v obrázkovom prevedení -TU-.

 

Píšete, že Vaše produkty sú "handmade" ručne vyrábané. Je to pravda?

Áno, všetky naše produkty sú ručne vyrábané / vyskladané na Slovensku. Sú z kvalitných a prírodných materiálov, dôsledne skontrolované a bezpečne uložené v Glosery vrecúšku a krabičky. Viac informácií o našich produktoch nájdete v článku dizajn a balenie.

 

Ako sa o Glosery doplnky starať?

Vytvorili sme pre Vás jednoduchý návod ako sa o Glosery doplnky starať.

 

Čo v prípade, ak chcem Váš výrobok reklamovať.

V prípade reklamácie postupujte podľa reklamačného poriadku. Na výrobok máte záruku 2 roky.

 

Čo v prípade, ak sa mi doplnok poškodil (pádom, poškriabaním a podobne)?

V prípade mechanického poškodenia na všetky Glosery doplnky poskytujeme servis na opravu, výmenu poškodených častí doplnku a to za minimálny poplatok. V takom prípade nás kontaktujte emailom na info@glosery.com a dohodneme podrobnosti opravy / výmeny.

 

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, tak nás prosím neváhajte kontaktovať emailom na info@glosery.com.

Späť do obchodu